Market Watch: LINK Records $20 ATH While Bitcoin Stuck Below The $12K Resistance

Chainlink kontynuuje marsz wyżej po innym wszechobecnym haju prawie 20 dolarów. BTC utrzymuje się na stabilnym poziomie, a jego dominacja rynkowa zmniejsza się do 58,7%.

Po kilku niewielkich wahaniach z 11.750$ do prawie 12.000$, Bitcoin Era obniżył swój poziom zmienności i handluje około 11.900$. Czy BTC przygotowuje się do podbicia 12 tys. dolarów? Zobaczymy.

W tym samym czasie, większość altcoinów nadal jest niestabilna, z pewnymi ogromnymi zyskami z EOS, Yearn Finance (YFI), i Kava i innym wszechobecnym hitem z Chainlink.

Chainlink (LINK) W ATH ponownie
Rynek altcoin nie był nudny od dłuższego czasu, a ostatnie 24 godziny potwierdziły to. Żadne słowa nie mogą opisać roku Chainlink’a.

Jego rodzima kryptokur waluta (LINK) od momentu, gdy na początku lipca złamała się powyżej 6 dolarów, wiele razy z rzędu cierpiała na wysoki poziom. Następnie podbił pożądane 10 dolarów, co teraz wydaje się być jak całe życie temu.

Zaledwie kilka godzin temu, LINK wyznaczył nową wartość ATH na poziomie 19,75 dolarów (na Binance’u). Biorąc pod uwagę te ostatnie zmiany cen, można bezpiecznie założyć, że to tylko kwestia czasu, zanim LINK pokona również 20 dolarów.

Ty też możesz lubić:
Bitcoin Challenges $12K As Binance Coin (BNB) Skyrockets 9% (Market Watch)
Analiza cen kryptograficznych 14 sierpnia: Bitcoin (BTC), ETH, XRP, LINK, WAVES
Dominacja BTC W wieku 1 roku Niższe niż Ethereum Skyrockets 9%.

Rdzenne zasoby cyfrowe chińskiego protokołu blokowego, EOS, wzrosły o 12% i zbliżają się do 4 dolarów, co jest najwyższym poziomem EOS wykresów od początku marca.

Tron wzrósł również o ponad 6%, podwajając tym samym swoje ostatnie wzrosty cen w wyniku strategicznego partnerstwa z Waves w celu zwiększenia masowego przyjęcia w przestrzeni DeFi.

Najbardziej imponujące zyski są jednak widoczne wśród altcoinów o niższej kapitalizacji, a w szczególności związanych z DeFi. Rezerwa praw wzrosła o 40%, Kava o 24%, a Yearn Finance (YFI) o 22%. Status (13%), Ren (12%) i Band Protocol (10%) również rosną o dwucyfrowe wartości procentowe.

Z kolei Swipe (-8,6%), 0x (-7,5%), THORChain (-6,5%) i Kyber Network (-5,5%) to największe straty.

Bitcoin Pozostaje spokojny
I podczas gdy alts zachować wahania, Bitcoin pozostał w większości spokojny, oprócz kilku ostrzejszych ruchów. Podstawowa krypto waluta wzrosła z dziennego minimum 11.750 dolarów do 11.950 dolarów w ciągu kilku minut. Później podjęła nawet kolejną próbę zakwestionowania 12.000 dolarów, ale bez powodzenia, od czasu napisania tych wierszy.
W momencie pisania tego tekstu, Bitcoin obracał pomiędzy 11.800 dolarów – 11.900 dolarów – nadal dość blisko swojego poziomu z 2020 roku, wynoszącego 12.100 dolarów. Alternatywnie, jeśli przyjdzie kolejna odmowa i składnik aktywów skieruje się na południe, może liczyć na 11 400, 11 000 i 11 000 dolarów jako wsparcie.

Ponieważ Bitcoin nie zyskał żadnej znaczącej części wartości w ciągu ostatnich 24 godzin, podczas gdy niektóre altcoiny zwiększyły swoją wartość, dominacja BTC na rynku nieznacznie spadła do 58,7%.